HOTELOVÉ POTREBY

Špičkové produkty potrebné k starostlivosti o hotelových hostí a doplnky pre hostí.

Trochu pozornosti venovanej detailom vedie k tomu, aby sa vaši hostia cítili vítaní a ako doma. Na vašich hostí priaznivo zapôsobia starostlivo vybrané podrobnosti a články o službách. Vďaka špeciálnym hotelovým potrebám môžete z pobytu vo svojom hoteli, kúpeľnom alebo wellness centre urobiť skutočne výnimočný wellness zážitok.

Papuče pre hotelových hostí pre bezpečnosť, pohodlie a hygienu

Ponúkame množstvo papúč v širokej škále hotelových potrieb. Medzi jednorazovými, alebo umývateľnými papučami a otvoreným alebo uzavretým dizajnom zaručene nájdete papuče, ktoré chcete pre svoj hotel alebo wellness. Papuče so špeciálnou protišmykovou podrážkou zaručujú, že vaši hostia budú bezpečne chodiť aj po klzkej a mokrej podlahe. Mäkký a nadýchaný froté alebo velúr bude vašich hostí rozmaznávať pohodlím a bezpečím. Okrem toho sú papuče ideálnym reklamným médiom. Nechajte si na papuče vytlačiť alebo vyšiť svoje logo, aby ste zákazníkom dlho zostali v pamäti.

Hotelové potreby a hygienická bielizeň pre vašich hostí

Ponúknite svojim hosťom čo najlepšie pohodlie počas ich pobytu. Na využitie wellness centra s masážami, saunou, kozmetickými ošetreniami alebo bazénom sú užitočné jednorazové kimoná, ako aj jednorazové spodné prádlo, ako sú slipy, nohavičky alebo šortky. Špeciálne pre vlasy vašich hostí sú k dispozícii sprchovacie čiapky a gumičky do vlasov. Hygienické vrecia na prádlo sú vyrobené z PP alebo PE. Môžu byť použité na suché a mokré špinavé prádlo a sú veľmi odolné proti roztrhnutiu a robustné. Vrecia na bielizeň sa dajú ľahko uzavrieť pomocou šnúrok. PP vrecká vďaka svojmu priedušnému materiálu zabraňujú hromadeniu choroboplodných zárodkov a zápachu. Vrecia na bielizeň je tiež možné ľahko a lacno prispôsobiť individuálnou potlačou. Na ochranu odevov vašich hostí odporúčame  jednorazové podbradníky pre deti i dospelých. Poskytujú vynikajúcu ochranu odevov pred škvrnami a sú ideálne na individualizáciu pomocou vášho vytlačeného loga.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 0 produktov

V kategórii nie sú žiadne produkty
© 2019 LIFETIME SLOVAKIA s.r.o.
Doprava zdarma nad 150 eur do 10 kg.