Handry

Najpredávanejšie

Handra Cleonix, náhradná na mop Chenille Skladom 1995

- mikrovlákno možno prať v práčke pri max. teplote 30 °C (Nepoužívajte aviváž!)

4 €

Handra Cleonix, náhradná na mop biely Skladom 1366

- mikrovlákno možno prať v práčke pri max. teplote 30 °C (Nepoužívajte aviváž!)

3 €

Handra H99-MF048S náhradná na metlu Skladom 280

Handra H99-MF048S náhradná na metlu, skvelý náhradný pomocník na kvalitné odstránenie nečistôt z…

4 €

Bez sady handier na upratovanie je nemožné upratovať. Je to nevyhnutná pomôcka každej domácnosti pokiaľ nevyužívate upratovacie služby. Väčšinou sa jedná o tkaniny z polyesteru, pretože tento druh látky je najlepším a najkomfortnejším materiálom na zachytávanie vlhkosti a čistenie rôznorodých plôch. 

V prípade, že ste aj ochráncom prírody, tak neprehliadnuteľným benefitom je, že pri používaní týchto utierok chránite prírodu na rozdiel od používania papierových utierok. 

Ďalším benefitom používania klasických handier oproti papierovým je z dlhodobého hľadiska šetrenie finančných prostriedkov, pretože sú odolné a vhodne na opakované použitie.

Handry zachytávaju mikroskopické materiály, ako sú baktérie a iné mikroskopické materiály aj bez použitia chemikálií a sú pozitívne nabité a pôsobia lákavo na negatívne nabitý prach. 

Aj z týchto dôvodov sú handry skvelou arternatívou k rôznorodým čistiacim prostriedkom a používajú sa na väčšie neporiadky. ú taktiež skvelým pomocníkom pri umývaní aút a ich leštenie.

Kvalitnú handru nemusíte vyhadzovať, pretože môžte ju použiť min aj stokrát.

Dôležitým kamarátom pre handru sú metly a metličky  a preto nezabudnite nahliadnuť do aktuálnej ponuky. V kategórii aktuálne zobrazujeme 3 produktov

© 2019 LIFETIME SLOVAKIA s.r.o.
Doprava zdarma nad 150 eur do 10 kg.